Nasz firma to plantacja choinek usytuowana w odległości około 200 km od Berlina i 500 km od Pragi. Została ona założona z kapitałem duńskim w 1996 roku i od tego czasu sprzedaje jodłę kaukaską (Abies nordmanniana) do takich krajów jak Niemcy, Dania, Wielka Brytania, Francja, Austria i Polska. Wszystkie drzewa sprzedawane przez nas pochodzą z własnej uprawy, którą prowadzimy na 250 hektarach górzystych pól.

 

Na naszej plantacji w północno-zachodniej Polsce posiadamy około 1 miliona drzew w różnych stadiach wzrostu. Staranne planowanie upraw umożliwia nam długoterminową współpracę z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy zawsze mają pewność co do jakości drzew oraz naszych możliwości ilościowych.


Plantacja w Zdrójnie słynie z drzew dobrej jakości, wysokich standardów obsługi Klienta i bardzo konkurencyjnych cen. Dla 90% naszych Klientów hurtowych jesteśmy jedynym lub głównym źródłem zaopatrzenia w jodłę kaukaską. Opinie na temat naszej firmy, które od nich otrzymujemy, pomagają nam wciąż ulepszać nasze produkty, a ceny utrzymywać na poziomie, który zapewnia naszym Klientom najwyższy możliwy dochód w sprzedaży detalicznej.


Dzięki doświadczeniu naszego zespołu, odpowiednim maszynom i dobrze rozwiniętemu zapleczu logistycznemu jesteśmy w stanie zrealizować każde duże zamówienie, a choinki dostarczyć w każde miejsce w Europie.

Nasz zespół chętnie doradzi Państwu w zakresie prowadzenia nie tylko sprzedaży, ale również hodowli choinek. Od fachowych porad dotyczących sprzedaży (sprzedajemy około 100 000 drzew rocznie, więc dobrze znamy branżowe zagadnienia) i zarządzania Państwa plantacją, po profesjonalne szkolenia Państwa pracowników oraz wypożyczanie naszych ludzi, by pomagali Państwu zadbać o rosnące choinki – zawsze robimy wszystko, co w naszej mocy, by pomóc Państwu rozwinąć działalność.

 

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzin w Zdrójnie.

 

Kontakt

Siedziba firmy, plantacja, sprzedaż:

Tel. +48 791 601 736
e-mail: office@agrozdrojno.pl

Zdrójno 1
73-240 Bierzwnik
NIP: 594 14 34 383

 

Punkt hurtowy w Bogucinie pod Poznaniem:

Tel. +48 512 919 811

 

Zdrójno Sp. z o.o.